REKLAMA

To już pewne. W piątek Aleksander Kwaśniewski pojawi się w Końskich!

Spotkanie z mieszkańcami i briefing dotyczący sytuacji służby zdrowia w Polsce to główne punkty wizyty byłego prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego w Końskich. Polityk pojawi się w Końskich w piątek o godzinie 9:15 na targowicy miejskiej. Wizyta spowodowana jest zaproszeniem ze strony wiceszefa SLD Andrzeja Szejny oraz koneckiego radnego powiatowego Roberta Plecha. 

REKLAMA

„Prezydent Kwaśniewski na moje zaproszenie przyjedzie do Końskich już w piątek. Około 9:15 spotkamy się z mieszkańcami na targowicy miejskiej w okolicach wejścia przy Komendzie Powiatowej Policji. Tam będzie można porozmawiać z panem Prezydentem” – informuje Andrzej Szejna, lider listy Lewicy w województwie świętokrzyskim.

REKLAMA

Następnie była głowa Państwa przemieści się do… Apteki Melisa i Przychodni Zdrowie, które mieszczą się przy ulicy Zamkowej –„Korzystamy z gościnności lidera Nowego Powiatu, przedsiębiorcy i radnego powiatowego Roberta Plecha. Wybraliśmy to miejsce, ponieważ odbędzie się tam krótki briefing prasowy. Prezydent będzie mówił o lewicowych założeniach związanych ze służbą zdrowia – między innymi o tym, że chcemy wprowadzić wszystkie leki na receptę za 5 złotych, a dla osób najbardziej potrzebujących np. niepełnosprawnych zupełnie za darmo” – opowiada Andrzej Szejna.

W spotkaniu z prezydentem Kwaśniewskim mają uczestniczyć także lokalni działacze związani z lewicą. Oprócz Roberta Plecha będą to między innymi wicestarosta Wiesław Skowron, przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Kowalczyk, radni powiatowi i radni gminni.

REKLAMA

One thought on “To już pewne. W piątek Aleksander Kwaśniewski pojawi się w Końskich!

  1. Trzeba było wprowadzić leki po 5 zł jak rządziliście, a teraz to trzcze gadanie. Dobrze wiedzieć skąd Melisa „się wywodzi”. Lubię wiedzieć gdzie zostawiam pieniądze, oj bardzo lubię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *