REKLAMA

Top Rent Wypożyczalnia z nowymi autami [zdjęcia, wideo]

TOP RENT WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KOŃSKIE mieści się przy ulicy Fabrycznej 5 w Końskich i oferuje całodobowo krótko i długotrwały wynajem samochodów dostawczych, 9-osobowych oraz osobowych. Teraz nowe auta! Flota powiększyła się o BMW X3 4×4, Skodę Octavię oraz Renault Megane. Wynajem możliwy jest z kierowcą lub bez. Telefon kontaktowy: 722-012-002. Do wynajmu zaprasza prowadzący tę działalność Paweł Dróżdż. Firma prowadzi także usługi transportowe na terenie całego kraju!

REKLAMA

W ofercie przedsiębiorstwo posiada kilkadziesiąt marek: Renault, Opel, Iveco, Volkswagen, Fiat, Peugeot, Citroen. Każdy typ, od małego pojazdu, do dużego busa, w tym nowe BMW X3 4×4, Renault Megane i Skoda Octavia. Możliwy jest wynajem zarówno z kierowcą, jak i bez niego. Wypożyczenie odbywa się bez opłaty kaucji. Firma wystawia faktury vat.

Istnieje możliwość z korzystania z bezpłatnego, monitorowanego miejsca parkingowego na czas wynajmu. Przedłużenie długości najmu odbywa się bez dodatkowych opłat. Wypożyczalnia jest całodobowa. Wszystkie samochody są zadbane, czyste i w pełni sprawne. Odbiór aut może mieć miejsce w siedzibie firmy w Końskich, ale istnieje także możliwość dostarczenia pojazdu do klienta.

REKLAMA

Dodatkowo firma świadczy także każdego rodzaju usługi transportowe – choćby związane z przewozem osób, również na dalsze trasy po terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu! Telefon kontaktowy: 722-012-002. 

Zdjęcia nowych aut we flocie Top Rent Wypożyczalni Samochodów Końskie:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *