REKLAMA

Trwa finał WOŚP. Wolontariusze są już na ulicach [zdjęcia]

Trwa 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem cała Polska zbiera pieniądze na rzecz poprawy dziecięcej okulistyki. W naszym powiecie na ulice wyruszyło 165 wolontariuszy! 

REKLAMA

Już kwestują wolontariuszki w gminie Gowarczów

30. Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaplanowano na niedzielę. Natomiast w naszym powiecie wiele działo się także przed nim. Przypomnijmy, że mamy łącznie pięć sztabów – w Końskich, Stąporkowie, Radoszycach, Gowarczowie oraz w Miedzierzy. Natomiast ich wolontariusze dotrą także do pozostałych gmin: Fałków, Ruda Maleniecka i Słupia Konecka. Dwa ze sztabów już odwiedziliśmy. Relację z działań w Stąporkowie znajdziecie TUTAJ, a w Miedzierzy TUTAJ. Jeszcze dziś zaprezentujemy Wam raporty także z Końskich, Radoszyc i Gowarczowa. Po zakończeniu zbiórki znajdziecie u nas także wyniki finansowy – dowiemy się ile powiat konecki zebrał dla orkiestry!

Sztab w Końskich działa od wczesnych godzin.

Łącznie w powiecie koneckim na rzecz orkiestry kwestuje około 165 wolontariuszy. Przypominamy, że tym razem zbieramy wraz z Jurkiem Owsiakiem pieniądze na poprawę funkcjonowania w Polsce dziecięcej okulistyki. Zachęcamy do włączania się w orkiestrowe imprezy mimo niezbyt sprzyjającej aury. Harmonogram wszystkiego co w naszym regionie dzieje się w ramach WOŚP znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

7 thoughts on “Trwa finał WOŚP. Wolontariusze są już na ulicach [zdjęcia]

  1. Znowu WOŚP musi utrzymywać służbę zdrowia. PIS tylko rozgrabia Polaków ze składki zdrowotnej i nic nie robi.

  2. Zebrane pieniądze ze zbiórki w tym roku nie powinny zostać przekazane na służbę zdrowia. Trzeba poczekać na nowy rząd bo PiS te pieniądze ukradnie.

  3. M , ty to sobie możesz …czekać do konca swiata , niedoczekanie twoje aby Polską rzadzili ludzie którzy są na garnuszku Berlina i Brukseli .

    • Ani jedno ani drugie nie jest pisane przeze mnie. Ktoś podszywa się pode mnie, a teraz udaje dyskusję pomiędzy niby mną- rzekomo zwolenniczką PiS a sobą – kontra PiS. I tak wygląda opozycja. A to tylko obnaża jej uczciwość.

  4. Nie , lepiej było w czasie II wojny swiatowej jak twoi idole napadli na Polskę ….masz dziadków to spytaj.
    Teraz chca cie uszlachetnic , i ty tego bardzo chcesz .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *