REKLAMA

Trzy artystki dały koncert w Parku Miejskim [wideo, zdjęcia]

Podczas kolejnej odsłony z cyklu „Koncert na trawie” w niedzielę wystąpiły trzy artystki. Jako pierwsza zagrała i zaśpiewała Nicola Walczyk, a następnie na scenie mogliśmy podziwiać duet akustyczny Monika Zychowicz & Ala Zawisza.

REKLAMA

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach cyklu „Koncert na trawie”, który mieszkańcom zaproponował Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich. By posłuchać młode, utalentowane artystki w niedzielne popołudnie do Parku Miejskiego przybyło sporo osób. Zachęcamy do wysłuchania fragmentów występu i obejrzenia zdjęć.

Nicola Walczyk to młoda, zdolna artystka, śpiewająca od dziecka, a od kilku lat grająca na gitarze. W jej stylistyce muzycznej możemy usłyszeć zarówno pop, blues jak i inne gatunki. Nicola komponuje i pisze teksty. W swoim repertuarze posiada już kilka autorskich utworów. Brała udział w wielu konkursach muzycznych, najczęściej występując z własnym akompaniamentem. Na koncercie będziemy mogli usłyszeć jedną z jej autorskich piosenek pt. „Lepsza droga”. Podczas występu artystce towarzyszył instruktor muzyki z MGDK w Końskich Maciej Lisowski.

REKLAMA

Duet akustyczny Monika Zychowicz & Ala Zawisza na swoim koncie ma koncerty w całej Polsce. Są przyjaciółkami, które wspólnie tworzą muzykę. W aktualnym składzie można usłyszeć covery polskich i zagranicznych utworów w aranżacjach obu artystek. Mają szerokie perspektywy muzyczne i dalekosiężne plany koncertowe. Monika – wokalistka, która odnajdzie się w różnych muzycznych stylistykach, od jazzu po reggae, tym razem zaprezentuje się w delikatnych akustycznych aranżacjach. Laureatka konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Ala – gitarzystka, choć w sercu grają jej pop rockowe brzmienia, chętnie przenosi się w klimat delikatniejszej gitary, która potrafi swoim dźwiękiem zdobyć każde serce. Laureatka konkursów wojewódzkich i ogólnopolskich.

A kolejny „Koncert na trawie” już w przyszłą niedzielę w Parku Miejskim. Start tym razem o godzinie 16:15.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *