REKLAMA

Turniej mini piłki nożnej na os. 3 Maja w Końskich [zdjęcia]

Na Osiedlu 3 Maja w Końskich w weekend odbył się Turniej Mini Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. Połączono go z rodzinnym piknikiem. 

REKLAMA

Po rozpoczęciu i przywitaniu wszystkich gości i kibiców przez zastępcę Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich Krzysztofa Jasińskiego sygnał do rozpoczęcia sportowych zmagań dał sędzia główny Marcin Mendygrał.

REKLAMA

W zawodach wzięły udział dwie drużyny: ,,Ostre Byki” i ,,FC Miśki”. W meczu, obfitującym w wiele ciekawych zagrań skuteczniejsi okazali się młodzi piłkarze z ekipy ,,Ostrych Byków”, którzy wygrali w stosunku 6:1. Najlepszym zawodnikiem Turnieju uznany został Jakub Turalski. Drużyny oraz najlepszy zawodnik, z rąk zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Końskie Krzysztofa Jasińskiego otrzymały dyplomy, piłki oraz wiele innych nagród rzeczowych. Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy, kibice oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy Osiedla 3 Maja zostali zaproszeni przez organizatorów Turnieju na gorącą kiełbaskę, pączki i napoje. Najmłodsi zaś mogli zabawiać się i cieszyć licznymi atrakcjami przygotowanymi przez wykwalifikowanych animatorów.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *