REKLAMA

Uczta z Folklorem z okazji Dnia Kobiet już w czwartek

Kolejna „Uczta z folklorem” odbędzie się już w czwartek, 7 marca w „Egipcjance”. Spotkanie odbędzie się z okazji Dnia Kobiet. 

REKLAMA

„Uczta z folklorem” to cykliczne spotkania, podczas których można posłuchać ludowych koneckich zespołów i skosztować przygotowywanych na żywo regionalnych potraw.

REKLAMA

„W czwartek 7 marca o godzinie 17.:00 zapraszamy do „Egipcjanki” na kolejną „Ucztę z folklorem”, tym razem z okazji Dnia Kobiet” – informuje Urszula Nowicka, kierowniczka Wiejskiego Domu Kultury w Rogowie i dodaje – „Spotkanie otworzy Marzena Kądziela, wicedyrektor Domu Kultury, która opowie kilka historyjek ze spotkań z kobietami na różnych kontynentach. Potem my z Małgorzatą Pasek przejmujemy ster”.

Kierowniczki WDK w Kornicy i Rogowie będą przygotowywać na oczach widzów sałatki i potrawy z jajek. Po skończonej pracy publiczność osobiście będzie mogła spróbować dań. Nie zabraknie muzycznego akcentu, wystąpią z ludowymi i popularnymi pieśniami zespoły, którym akompaniował będzie na akordeonie instruktor Jan Bukład.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *