Udany sparing Neptuna Końskie [wideo, zdjęcia]

Na trzy dotychczas rozegrane w zimie spotkania Neptun Końskie wygrał dwa i jedno zremisował. W piątek Konecczanie zmierzyli się z Pilicą Przedbórz i wygrali 2:1.

Przypomnijmy, że podopieczni trenera Waldemara Szpiegi rozpoczęli przygotowania od bardzo wysokiej wygranej z Victorią Mniów aż 8:1. Tydzień później na boisku, które znajduje się na obiekcie OSiR w Końskich nasi zawodnicy 1:1 zremisowali z Gerlachem Drzewica. W piątek wieczorem w tym samym miejscu przy temperaturze sięgającej minus 5 stopni Celsjusza konecczanie pokonali Pilicę Przedbórz.

Mecz rozstrzygnął się tak naprawdę już w pierwszej połowie. Do przerwy było 2:1 dla gospodarzy po golach Łukasza Skalskiego oraz Pawła Markowicza. Ten drugi do Neptuna w zimie przyszedł z Partyzanta Radoszyce. Takim wynikiem też zakończyło się całe spotkanie. W drugiej odsłonie szkoleniowcy mocno rotowali składem, a nasi mieli jeszcze dwie znakomite okazje na podwyższenie wyniku. Zmarnowali je jednak Krzysztof Pach i Patryk Kwiecień.

Neptun Końskie – Pilica Przedbórz 2:1 (2:1)

Kolejny mecz na boisku przy ulicy Południowej Neptun rozegra w środę 12 lutego z Ceramiką Paradyż.