REKLAMA

Muzycy poszukiwani. 16-letni talent chce stworzyć band [wideo]

Pod skrzydła Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie trafił bardzo utalentowany, 16-letni gitarzysta – Bartek Borkowski. Jego marzeniem jest założyć zespół rockowy, a w tym celu poszukuje basisty, perkusisty i wokalisty.

REKLAMA

„Bartek zgłosił się do nas kilka tygodni temu, że poszukuje składu do zespołu. Chłopak bardzo utalentowany i bardzo chcemy go wesprzeć, więc gorąco zachęcamy, żeby osoby, które są muzycznie utalentowane i chciałyby w skład zespołu zejść zgłaszały się bezpośrednio do Bartka lub do CKiAL poprzez media społecznościowe, maila czy też do mnie” – opowiada nam Elwira Sibiga, dyrektor CKiAL w Gowarczowie.

„Gram od niecałych dwóch lat, poszukuję członków do zespołu rockowego. Gram na gitarze 6-strunowej. Potrzebuję basisty, perkusisty i wokalisty. Myślę, że gralibyśmy dla zabawy i przyjemności, a nie traktować to bardzo na poważnie” – mówił nam gitarzysta Bartek Borkowski.

REKLAMA

Dyrektor CKiAL w Gowarczowie przyznaje, że jeśli uda się zawiązać rockowy zespół to na pewno usłyszymy go na wydarzeniach organizowanych przez jednostkę kultury.

„Zawsze angażujemy zespoły w to, żeby mogły się na żywo pokazać, zwłaszcza podczas imprez plenerowych, ale mam nadzieję, że w naszej sali niedługo też jakieś wydarzenia będą się działy” – zapewnia Elwira Sibiga.

Centrum kultury zapewnia dostęp do sali muzycznej oraz perkusji i zaprasza wszystkich chętnych muzyków w każdym wieku do zgłaszania się. Można kontaktować się bezpośrednio z Bartkiem pod numerem telefonu 721 732 206 bądź z CKiAL Gowarczów pod numerem telefonu 48 672 43 95, mailowo – [email protected] lub poprzez facebookowy fanpage – TUTAJ.

Zachęcamy też do obejrzenia załączonego powyżej wideo w celu odsłuchania fragmentów muzyki, jaką wykonuje młody gitarzysta.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *