REKLAMA

W niedzielę charytatywny spot dla pogorzelców

W niedzielę na parkingu przy stadionie OSiR w Końskich odbędzie się charytatywny motospot organizowany z myślą o pogorzelcach z Nieba. Pieniądze na ich rzecz można wpłacać TUTAJ. Początek motoryzacyjnego wydarzenia o godzinie 16:00. Organizatorem wydarzenia jest grupa Konecki Motopiknik. 

REKLAMA

Foto: archiwum tkn24

W komunikacie organizatora czytamy:

REKLAMA

Grupa Konecki Motopiknik chciałaby Was zaprosić na spot samochodowy, który odbędzie się już w tą niedzielę o godzinie 16:00 na parkingu przy stadionie OSiR Końskie (pomiędzy ulicami Południowa a Robotnicza). Niedzielne spotkanie poza pokazaniem ciekawych aut i miłym spędzeniu czasu, ma na celu przede wszystkim zorganizowanie zbiórki charytatywnej i pomoc naszym znajomym oraz ich rodzinie którym kilka dni temu spłonął warsztat a także budynki gospodarcze […] Dzięki Bogu w pożarze nikt nie ucierpiał, jednak straty w samochodach oraz w sprzęcie wyceniane są na ponad 220 000 zł… Doskonale znamy chłopaków, niejednokrotnie byli bywalcami naszych spotów czy też imprez, oni także jak my kochają motoryzację

A zatem każdy fan samochodów, motocykli i szerokorozumianej motoryzacji może czuć się zaproszony na niedzielne wydarzenie. Początek zlotu o godzinie 16:00. W trakcie spotu prowadzona będzie zbiórka finansowa na rzecz pogorzelców.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *