REKLAMA

W sobotę Piekielny Maraton Pieszy. Zapisy trwają

Piekielny Maraton Pieszy wystartuje w najbliższą sobotę z Miedzierzy. Zadaniem uczestników będzie pokonanie 50 kilometrowej trasy w czasie nie dłuższym niż 12 godzin. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie ImperActive, a zapisy prowadzone są elektronicznie – TUTAJ

REKLAMA

W weekend organizatorzy znakowali trasę Piekielnego Maratonu

Wolontariusze ze Stowarzyszenia ImperActive w niedzielę spotkali się z przedstawicielem Nadleśnictwa Barycz Kamilem Kubickim oraz członkami Jednostki Strzeleckiej 2026 Końskie z Dominiką Stefańczyk na czele by omówić organizację maratonu i oznakować jego trasę.

To po to by w sobotę dla uczestników wydarzenia nie było żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Maraton wystartuje w Miedzierzy, a jego uczestnicy następnie przemierzą takie miejscowości jak: Modrzewina, Krasna, Wąsosz, Izabelów, Piekło i Sielpia Wielka. Następnie uczestnicy wracają na metę do biura zawodów w Miedzierzy. Długość trasy to 50 kilometrów – kwalifikuje się ona do cyklu „Superpiechur Świętokrzyski”.

REKLAMA

Obecnie wciąż trwają zapisy na maraton. Wpisowe wynosi na ten moment już 70 złotych (początkowo było to 50 zł). Zapisy odbywają się pod linkiem TUTAJ

Każdy z piechurów biorących udział w wydarzeniu otrzyma pamiątkowy medal oraz dyplom, ponadto organizatorzy zapewniają dwa punkty żywieniowe z napojami i przekąskami, a także ciepły posiłek na mecie.

Rajd organizuje Stowarzyszenie ImperActive przy współpracy z Jednostką Strzelecką 2026 Końskie, koneckim ZDZ-em, KGW Miedzierzanki oraz z OSP Miedzierza. Patronatem honorowym wydarzenie objęli wójt gminy Smyków Jarosław Pawelec oraz Nadleśnictwo Barycz.

Regulamin wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *