REKLAMA

W Stąporkowie zorganizują warsztaty filmowe. Dom Kultury pozyskał środki

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie znalazł się na pierwszym miejscu listy rankingowej w konkursie ogłoszonym w ramach projektu „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021” i dzięki temu pozyskał środki na warsztaty filmowe! Już niebawem w tej jednostce będą realizowane warsztaty pod tytułem „I Film Good!”. 

REKLAMA

Dyrektor Katarzyna Sorn prezentuje podpisaną umowę. Podpisał ją także Jarosław Machniki – dyrektor Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach

„Nasz projekt „I Film Good!” na realizację warsztatów filmowych z dziećmi i młodzieżą z Gminy Stąporków uzyskał grant 7500 zł w ramach konkursu Bardzo Młoda Kultura 2020″ – informuje Katarzyna Sorn, dyrektor MGOKiS w Stąporkowie.

Wyniki konkursu dotyczącego dofinansowań na kulturalne działania ogłoszono w środę i jak się okazało projekt „I Film Good!” okazał się najlepszym w województwie. Z kolei dziś dyrektor stąporkowskiego Domu Kultury podpisała umowę zapewniającą ten grant – podpisał ją także Jarosław Machniki – dyrektor Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach. Środki zostały przyznane w ramach projektu „Bardzo Młoda Kultura”, który realizuje Narodowe Centrum Kultury, a współfinansuje także Województwo Świętokrzyskie.

REKLAMA

Wiadomo, że w sierpniu rozpocznie się promocja stąporkowskiego pomysłu „I Film Good”, a także rekrutacja uczestników warsztatów filmowych. Te zaś ruszą już we wrześniu, a za ich przeprowadzenie odpowiedzialna będzie także redakcja tkn24.pl.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *