REKLAMA

W tym roku będą się bawić! Studniówka w II Liceum Ogólnokształcącym. Zapowiedź

W tym roku jedną ze szkół w powiecie koneckim, które zdecydowały się wyprawić studniówkę jest II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej. Impreza rozpocznie się w najbliższą sobotę 15 stycznia o godzinie 18:00  w restauracji Markiz przy ulicy Gimnazjalnej 128 w Końskich.

REKLAMA

REKLAMA

Studniówka rozpocznie się polonezem reprezentacyjnym, poprowadzonym przez Beatę Salatę, dyrektor II LO w Końskich. Następnie zaprezentują się dwie formacje poloneza, każda stworzona z dwóch klas.

Uczniowie będą rozlokowani w grupach przy stołach, wedle obowiązujących obostrzeń. Prezencją artystyczną zajmą się wytypowani przez nauczyciela prowadzącego reprezentanci spośród tegorocznych maturzystów. W tym roku oprawę muzyczną na imprezie zapewni Sebastian Bednarz, znany jako DJ Gass.

Łączna ilość uczestników balu wyniesie niecałe 150 młodych osób i kilkunastu nauczycieli. W większości uczniowie dobrali się w wewnątrz klasowe pary. Studniówka przygotowana została wedle wytycznych MEiNMZ i GIS w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom balu.

Już w sobotę zaprezentujemy Państwu obszerną fotorelację z tej studniówki, a niebawem po niej także relację wideo.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *