REKLAMA

Wakacyjne Centrum Plenerowe w Giełzowie i Skrzyszowie. Był konkurs latawców [zdjęcia]

W miniony piątek uczestnicy wakacji z Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej z sołectw Giełzów i Skrzyszów świetnie bawili się podczas finałowego dnia z Wakacyjnym Centrum Plenerowym na placu przy remizie OSP w Giełzowie. Przygotowano dla nich masę atrakcji – zabawy animacyjne, dmuchaną zjeżdżalnię oraz konkurs puszczania latawców!

REKLAMA

Wśród jury konkursu puszczania latawców znaleźli się wójt gminy Gowarczów Stanisław Pacocha, dyrektor CKiAL Elwira Sibiga oraz Elżbieta Karbownik. Wyłonione spośród uczestników miejsca zostały nagrodzone zestawem upominkowym, pozostali także nie odeszli z pustymi rękoma. Zwyciężczynią konkursu została Dominika Fąfara za najlepszy lot własnoręcznie wykonanego latawca.

REKLAMA

Ten dzień obfitował w wiele atrakcji także dzięki dmuchanej zjeżdżalni i animacjom z grupą Diminuendo. Gromadka dzieci spędziła beztroski czas wakacji na świeżym powietrzu, a uśmiechy z ich twarzy nie schodziły do późnych godzin. Strażacy z OSP Giełzów zapewnili dodatkową atrakcję i wszyscy fani motoryzacji mogli obejrzeć od środka wóz strażacki.

„Dziękujemy całej społeczności i mieszkańcom Giełzowa za wspaniałe przyjęcie i pomoc w organizacji akcji wakacyjnej. Cieszy nas fakt, że Mobilne Wakacyjne Centrum Plenerowe spotkało się z tak ciepłym i miły przyjęciem” – mówi dyrektor CKiAL Elwira Sibiga.

Na zakończenie tradycyjnie już rozbito piniatę, po czym wszyscy wspólnie usiedli przy ognisku. Ostatni tydzień wakacji z Mobilnym Wakacyjnym Centrum Plenerowym skierowany jest do dzieci z sołectw Korytków i Kupimierz. Relację z finałowego dnia, który odbędzie się w środę przy świetlicy w Korytkowie znajdziecie u nas w portalu.

Zdjęcia (CKiAL Gowarczów):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *