REKLAMA

Warsztatownia dla młodych rusza 22 maja. Trwają zapisy

Warsztatownia to cykl spotkań i szkoleń dla młodych osób z województwa świętokrzyskiego. Celem jest przekazanie świętokrzyskiej młodzieży wiedzy, która pozwoli im być konkurencyjna na europejskim rynku pracy, czy szkolnictwa. Pomysłodawcą wydarzenia jest europoseł Adam Jarubas. Zapisy prowadzone są na stronie www.jarubasadam.pl

REKLAMA

Warsztatownia to  cykl warsztatów indywidualnego rozwoju, wzmacniania, motywowania i projektowania ścieżki kariery. Uczestnicy kończą go własnym projektem – pomysłem na siebie lub na własną firmę. Doświadczeni trenerzy przeprowadzą uczestników przez kompleksowy program szkoleniowy –„Chcemy przekazać młodym ludziom wiedzę i umiejętności, jak odnaleźć się w coraz bardziej konkurencyjnym świecie” – tłumaczy Adam Jarubas.

O jakich warsztatach mowa? To między innymi szkolenia z budowania pewności siebie, radzenia sobie ze stresem, tworzenia własnego portfolio czy cv, ale i dążenia do realizacji swoich zawodowych marzeń. Uczestnicy dowiedzą się także skąd pozyskiwać fundusze na działalność oraz jak tworzyć strategię marketingową.

REKLAMA

Udział wziąć może każdy kto tylko czuje się młodo.  Zapraszamy na nowy cykl Warsztatownii – start już 22 Maja w Kielcach! Zapisy – TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *