REKLAMA

Wędkarze w Janowie rywalizowali i się integrowali

W przemiłej atmosferze w niedzielę na zbiorniku wodnym w Janowie zorganizowano mistrzostwa koła PZW Czarna. Udział w imprezie wzięło kilkudziesięciu wędkarzy. 

REKLAMA

Zbiornik w Janowie zmienia się dzięki lokalnej społeczności i miejscowych wędkarzy, dla których jest to oczko w głowie. Koło wędkarskie działające przy nim także z miesiąca na miesiąc działa coraz prężniej, zwiększa się też jego liczebność. Było to widać na zawodach o mistrzostwo koła PZW Czarna, które rozegrano w niedzielę. Udział wzięło w nich kilkudziesięciu wędkarzy, a rywalizacja była zacięta. Ryby brały, a zadecydowała niewielka różnica w wadze. Ostatecznie mistrzem koła został Andrzej Zięba, drugie miejsce zajął Damian Olszewski, a trzecie Radosław Starzyński.

REKLAMA

Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu pucharów oraz dyplomów na miejscu zorganizowano integracyjnego grilla. Wędkarzom w tym szczególnym dniu dla całego koła towarzyszyli przedstawiciele władzy: burmistrz Stąporkowa Dorota Łukomska oraz Poseł na Sejm RP Mariusz Gosek.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Wędkarze w Janowie rywalizowali i się integrowali

  1. zrobić materiał o zawodach, ale tak kto, ile i co złowił to już widzę za dużo pytań, ani uczestników nie zagadaliście…więc po co? na odwal się piszecie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *