REKLAMA

Weź udział w konkursie fotograficznym z okazji Dnia Kobiet

Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie zaprasza wszystkich pełnoletnich mieszkańców gminy Gowarczów, a w szczególności panie do konkursu fotograficznego pt. „Piękno natury kobiet” organizowanego właśnie z okazji Dnia Kobiet. Zgłoszenia trwają do 4 marca, zdjęcie konkursowe należy wysłać na adres mailowy [email protected] podając w tytule nazwę konkursu – „Piękno natury kobiet”, a w treści wiadomości imię, nazwisko, miejsce zamieszkania i tytuł pracy.

REKLAMA

Konkurs organizowany przez Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie ma na celu stworzenie możliwości wyrażania swoich pasji artystycznych wśród mieszkańców gminy Gowarczów, pobudzenie do twórczego podejścia podejmowanej tematyki. Uczestnikiem Konkursu może być każda pełnoletnia osoba z terenu gminy Gowarczów, szczególnie zachęcane do udziału są panie.

REKLAMA

Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie za pomocą urządzenia mobilnego bądź aparatu fotograficznego jednego zdjęcia dotyczącego tematyki piękna kobiecej natury, które ma liczne oblicza i możemy je dostrzec w różnych sytuacjach.

Zatytułowane zdjęcie należy przesłać do dnia 4 marca na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości podając nazwę konkursu „Piękno natury kobiet” oraz w treści imię i nazwisko uczestnika, miejscowość zamieszkania oraz tytuł pracy.

Jury oceniać będzie kreatywność ujęcia tematu i staranność wykonania zdjęcia. Werdykt jury zostanie ogłoszony w Dzień Kobiet 8 marca na stronie facebookowej CKiAL. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni. Główną nagrodą za pierwsze miejsce jest sesja fotograficzna w wykonaniu Julii Sak.

Nadesłanie pracy jest równoznaczne ze zgłoszeniem pracy do konkursu i z akceptacją regulaminu dostępnego TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *