REKLAMA

Wiktoria Czyżewska zadebiutuje na poważnej gali! Już 7 marca!

Nasza niezwykła fighterka, kickbokserka roku miasta i gminy Końskie już 7 marca będzie miała okazję zadebiutować na poważnej gali MMA. Mowa o Wiktorii Czyżewskiej, która reprezentuje Brawler Fight Club Końskie. 

REKLAMA

Młoda i perspektywiczna reprezentantka BRAWLER Fight Club Końskie Wiktoria Czyżewska podczas jubileuszowej dwudziestej odsłony TFL – Thunderstrike Fight League skrzyżuje rękawice z przedstawicielką MMA Team Tczew Adrianną Kreft. Dla obydwu zawodniczek będzie to debiut w klatce organizacji TFL. Pojedynek zakontraktowany został w limicie do 57 kg. Do starcia dojdzie 7 marca w hali MOSiR w Radomiu przy ulicy Narutowicza. Bilety dostępne są na ekobilet.pl oraz poprzez klub Brawler. 

REKLAMA

Walka odbędzie się na zasadzie semi-pro (walka półamatorska).

Trenerem Wiktorii Czyżewskiej jest Marcin Kij. Wiktoria ma 17 lat i uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym w Końskich. Zawodniczka startuje w kategorii wiekowej kadet i junior. Jej największe sukcesy sportowe minionego roku to zdobycie Pucharu Świata w Kickboxingu (wersja low kick), zajęcie 1 miejsca na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu (wersja kick light, wersja K-1 oraz wersja Orientał Rules, zajęcie 1 miejsca na Mistrzostwach Polski w MMA Kadet. Wiktoria jest reprezentantką kadry narodowej w kickboxingu oraz MMA. Obecnie przygotowuje się do udziału w Mistrzostwach Europy MMA, które odbędą się w czerwcu tego roku w Rzymie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *