REKLAMA

Wojewódzkie Biegi Przełajowe w Baryczy [zdjęcia]

W ostatnią środę w Specjalistycznym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Baryczy odbyły się Wojewódzkie Biegi Przełajowe. Coroczna impreza przyciągnęła wielu amatorów lekkoatletyki, a zacięta rywalizacja dostarczyła dużo emocji. To już 27. edycja tej imprezy, która po raz kolejny skupiła uczestników z całego województwa świętokrzyskiego.

REKLAMA

Zawody odbywały się z podziałem na grupy wiekowe i płciowe. Wyróżniono cztery kategorie: dziewczęta młodsze, dziewczęta starsze, chłopcy młodsi i chłopcy starsi. Rywalizacja była zacięta, ale wyrównana, a zapał zawodników był wręcz zadziwiający. Droga na podium wymagała wiele wysiłku i determinacji.

REKLAMA

Nagrody dla najlepszych wręczane były przez zaproszonych na wydarzenie gości, a byli to: starosta konecki Grzegorz Piec, naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Końskich Krzysztof Stachera, prezes Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Sprawni Razem” Piotr Kusiak oraz zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Barycz Jarosław Stępień.

Drużyny, które brały udział w Wojewódzkich Biegach Przełajowych to:

– Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cudzynowicach,
– Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jędrzejowie,
– Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Kielcach,
– Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrowcu Świętokrzyskim,
– Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Skarżysku-Kamiennej,
– Specjalistyczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z opiekunem Panem Tomaszem Domagałą.

Nagrody ufundowane zostały przez licznych sponsorów. Wszyscy bawili się dobrze i byli bardzo zaangażowani w konkurencje.

Opracowanie: SOSW Barycz

Zdjęcia (SOSW w Baryczy):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *