REKLAMA

WOŚP Stąporków rusza z licytacjami!

Zbliża się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jurek Owsiak powie do nas wielkie „Siema” już w niedzielę 31 stycznia, a u nas tego dnia i do tego czasu będziecie mogli zobaczyć i przeczytać o wszystkim co związane z WOŚP. Tym razem informujemy o tym, że ruszyły internetowe aukcje na rzecz sztabu ze Stąporkowa. Znajdziecie je TUTAJ

REKLAMA

Sztab ze Stąporkowa stworzył także swoją stronę na Facebooku – TUTAJ. –„Wystartowaliśmy z aukcjami. Na pierwszy ogień idzie serduszko, którego historię już chyba wszyscy znacie. Zachęcam również do licytacji pozostałych fantów” – mówi Kacper Dajczer, szef sztabu WOŚP w Stąporkowie.

REKLAMA

Wspomniane serduszko było już kilkukrotnie licytowane podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i często była to rekordowa dla Stąporkowa kwota. Na aukcji allegro jest ono warte już 100 zł. Oprócz tego na ten moment do zakupu znajdziemy ciekawe orkiestrowe gadżety np. koszulki WOŚP. Są także prezenty od Szkoły Językowej SMART. Lista rzeczy do kupienia z dnia na dzień ma być coraz większa.

A jak orkiestra grała w Stąporkowie w poprzednich latach – zobaczcie w naszej relacji TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *