REKLAMA

WOŚP: Wszystkie nasze sztaby z rekordami! Zobaczcie zdjęcia z finałów

Wszystko już wiadomo, w powiecie koneckim w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano dokładnie 119 tysięcy 419 złotych i 65 groszy. Każdy z czterech sztabów działających na naszym terenie ustanowił swój finansowy rekord. Mamy dla Was zdjęcia z finałów w każdej z czterech miejscowości: Miedzierzy, Końskich, Radoszyc i Stąporkowa. 

REKLAMA

Pełną relację wideo z 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej na terenie powiatu koneckiego znajdziecie klikając TUTAJ.

REKLAMA

Wiadomo, że radoszycki sztab zebrał 21 tysięcy 217 zł i 83 grosze – to o prawie 3 tysiące złotych więcej niż przed rokiem.

Zdjęcia z finału w Radoszycach:

W Stąporkowie ostatecznie podczas finału WOŚP 2018 uzbierano: 21 tysięcy 745 złotych i 70 groszy, a to o 2 tysiące więcej niż przed rokiem! To rekord tej gminy.

Zdjęcia ze Stąporkowa:

W Końskich tym razem zebrano dokładnie 67 tysięcy 942 złote i 12 groszy! Aż 9 tysięcy złotych pochodziło z aukcji różnych przedmiotów.

Zdjęcia z finału w Końskich:

Miedzierza tym razem zagrała po raz pierwszy. W tamtejszej szkole podstawowej usytuowano centrum sztabu działającego na terenie całej gminy Smyków. Ostatecznie sztab w Miedzierzy zebrał dokładnie 8 tysięcy 514 złotych!

Zdjęcia z finału w Miedzierzy:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *