REKLAMA

Wspierali Wiesława Wydrę bawiąc się na balu

W sobotę w gminie Radoszyce miała miejsce kolejna inicjatywa, której celem jest pomoc Wiesławowi Wydrze, który cierpi na glejaka mózgu. W Kapałowie odbył się bal charytatywny, a udział wzięło w nim około 120 osób. Przypomnijmy, że Wiesława można ciągle wspierać dokonując wpłat internetowych – TUTAJ

REKLAMA

Przypomnijmy, że bal to już kolejna inicjatywa dla Wiesława koordynowana przez gminę Radoszyce. Wcześniej organizowano kiermasze, turnieje sportowe, czy też zbiórki w miejsca publicznych w tym pod kościołami. W sobotę do hali sportowej w Kapałowie przybyło około 120 osób by wziąć udział w balu. Z każdej wejściówki 30 złotych było przeznaczane na rzecz Wiesława.

REKLAMA

Na otwarciu wydarzenia pojawiły się córki chorego – Paulina i Patrycja. Opowiadały one zgromadzonym o obecnym stanie zdrowia taty, dziękowały także za dotychczasową pomoc. Dodajmy, że nie licząc balu gminne inicjatywy zaowocowały zebraniem ponad 46 tysięcy złotych na walkę z glejakiem.

Sobotni bal charytatywny zorganizowały Koło Gospodyń Wiejskich Kapałów – Radoska i Koło Gospodyń Wiejskich „Kokosanki” Mularzów, a wszystkie działania koordynował radny Jacek Zaleśny. Do zabawy wszystkich zachęcał DJ Mirosław Czarnecki.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *