REKLAMA

Wybuch gazu zniszczył dom. Rodzina prosi o pomoc

Najbliższa rodzina zmarłej w wyniku wybuchu gazu kobiety ogłosiła zbiórkę pieniędzy na rozbiórkę pozostałych ścian zniszczonego budynku oraz uprzątnięcie gruzu i pobliskich działek, na które spadły odłamki szkła i gruzu. Zrzutkę możecie znaleźć TUTAJ

REKLAMA

 

REKLAMA

W miniony wtorek w Rogowie doszło do wybuchu gazu, w wyniku czego śmierć poniosła 82-letnia kobieta, a z jej domu zostały jedynie ruiny. Więcej informacji o wybuchu – TUTAJ. Rodzina  kobiety, która była z nią bardzo zżyta poinformowała o zbieraniu funduszy na prace związane ze skutkami tragedii.

„Codziennie rano dzwoniłam do mojej 82- letniej mamy, żeby sprawdzić czy wszystko u niej w porządku, a ona witał mnie słowami: ” Cześć Kochanie…”. Tego dnia już nie zdążyłam zadzwonić. Rano 22 sierpnia, potężny wybuch gazu, zabił kochaną matkę, zniszczył cały dom i pogrzebał dobytek naszych rodziców. Nasz dom rodzinny, wielopokoleniowy, miejsce ukochane przez wnuki i prawnuki. Nie ma już werandy, która była miejscem spotkań i rodzinnych rozmów. Nie ma ławki pod śliwką, która dawała upragniony cień latem.

Potrzebujemy funduszy, żeby bezpiecznie rozebrać resztki ścian, uprzątnąć gruz i teren pobliskich działek, na które spadły odłamki szkła i gruzu. Ogrom tragedii i straty jest ciężko opisać” – napisała w opisie zrzutki rodzina 82-latki.

Każdy kto chciałby wspomóc tę rodzinę może dokonywać wpłat przez serwis zrzutka –  TUTAJ.

REKLAMA

3 thoughts on “Wybuch gazu zniszczył dom. Rodzina prosi o pomoc

  1. K pisze:

    Jak to? Przecież burmistrz Obratanski zadeklarował wszelką pomoc w dniu zdarzenia. Czy pozostało tylko na deklaracji?

  2. Ann pisze:

    „Zrzutka została usunięta przez organizatora”…

  3. zzz pisze:

    deklarował pomoc bo był na wizji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *