REKLAMA

Wypadek na skrzyżowaniu przy Kauflandzie

W środowe przedpołudnie w Końskich na skrzyżowaniu w pobliżu centrum handlowego A-centrum i Kauflandu doszło do kolejnego w ostatnim czasie zdarzenia drogowego. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

REKLAMA
wypadek na skrzyżowaniu przy Kauflandzie

fot. facebook./Koneckie Patrole

„Na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z ulicą Armii Krajowej 38-letni kierujący samochodem marki VW Sharan nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo 39-letniemu kierującemu pojazdem audi w wyniku czego doszło do zderzenia. Obaj kierowcy byli trzeźwi.” – informuje sierżant Krzysztof Bernat, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Kierowca audi został zabrany do szpitala w stanie niezagrażającym życiu.

REKLAMA

Warto dodać, że w ostatnim czasie jest to kolejne zdarzenie drogowe w tym miejscu. We wtorek w godzinach wieczornych doszło do wypadku, w wyniku którego do szpitala zabrana została jedna osoba. O szczegółach można przeczytać w osobnym artykule [LINK].

REKLAMA

6 thoughts on “Wypadek na skrzyżowaniu przy Kauflandzie

 1. kone_cki pisze:

  takie wydarzenie też było wczoraj tj, 21.11

 2. Xzc pisze:

  Zrobcie nowy folder na stronie pt. Wypadki koło Kauflandu
  Może ten budżet obywatelski by przeznaczył na zmianę tego skrzyzowania na rondo, albo poprosił jakiegoś posła żeby coś wywalczył dla naszej małej ojczyzny choć po wyborach to już szanse nikłe choć jest jeszcze jedno rozwiązanie można nająć pilnowacza i zrobić mu budkę coby każdemu dawał ulotkę o bezpieczeństwie na drodze…

 3. Łysy pisze:

  Czy tak trudno jest patrzeć na znaki drogowe? Czego uczą szkoły jazdy? Na tym skrzyżowaniu powinny być organizowane egzaminy z nauki jazdy😡

 4. kon ws pisze:

  I znów to samo. Jeśli tak będzie codziennie to może w końcu ktoś z tym nieszczęsnym skrzyżowaniem coś zrobi.
  Ewidentnie jest źle zorganizowane a postulaty o rondo odbijają się od ściany.
  Chyba od tego jest nasza władza, którą sami wybieramy, by reagować na zapotrzebowania społeczne- a nie odwrotnie – społeczeństwo realizuje zapotrzebowania władzy z naszych podatków (na razie takie odnoszę wrażenie)

  • Mefisto pisze:

   A ja odnoszę coś więcej niż takie samo wrażenie: mam taką interpretację. I chyba coś nie tak mam z myśleniem.
   Lepiej się nie ujawniać z takimi wrażeniami, bo ktoś może je zinterpretować na swój sposób. Pardon, na swój interes.

 5. Obywatel pisze:

  Skrzyżowanie jak skrzyżowanie trzeba patrzeć na znaki i je przestrzegać a ślepych i nie znających znaków drogowych wysłać do okulisty i na ponowny egzamin.

Dodaj komentarz