REKLAMA

Wypadek pod Kauflandem. Jedna osoba w szpitalu

We wtorkowy wieczór na koneckich drogach było niespokojnie. Doszło do wypadku na skrzyżowaniu w pobliżu marketu Kaufland. Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala. 

REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce po godzinie 19:00 na skrzyżowaniu ulic Lipowej, Armii Krajowej, Wojska Polskiego i Mostowej w Końskich –„Kierujący pojazdem marki VW Caddy 69-letni mieszkaniec Końskich jadąc ul. Mostową w kierunku ul. Wojska Polskiego, na skrzyżowaniu z ul. Armii Krajowej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się z prawej strony ul. Armii Krajowej w kierunku ul. Lipowej pojazdowi marki VW T-Roc kierowanemu przez 39-letniego mieszkańca Końskich, doprowadzając tym samym do zderzenia się pojazdów. W wyniku tego zdarzenia, 41-letnia pasażerka pojazdu VW T-Roc w stanie niezagrażającym życiu trafiła do szpitala w Końskich” – mówi sierżant Krzysztof Bernat, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Kierujący obu pojazdów byli trzeźwi.

REKLAMA

5 thoughts on “Wypadek pod Kauflandem. Jedna osoba w szpitalu

 1. kon ws pisze:

  ile razy na forum było podnoszone bezpieczeństwo na tym skrzyżowaniu.
  Jeśli władze miasta nic sobie z tego nie robią to po co one są. Opinia publiczna to tylko opinia.
  Stłuczki na tym skrzyżowaniu są notoryczne (jaki jest problem by zmienić to skrzyżowanie na rondo), obyśmy nie doczekali jakiegoś dramatu,
  łatwiej wydać kupę kasy na rondo wokół biblioteki pedagogicznej niż postawić kilka znaków dla bezpieczeństwa mieszkańców (ale tamtędy nikt z Modliszewic nie jeździ)

 2. Konecczanka pisze:

  Włodarze i radni! Ciemno nadal! Jasno może się Wam zrobi jak w większej telewizji „pójdzie” bo ilość tych „zdarzeń – wypadków kauflandzkich” to rekordy krajowe bije.
  Kto tam przy tej ulicy Jasnej mieszka, że tam to takie pilne drogę robić? Na tej Jasnej to proszę znaki drogowe postawić, Uwaga Fatalna Droga i wystarczy a nie zrzutka i wielce Jasna jest do zrobienia. Inne ulice w mieście to co? Nie sądzę, żeby tam było kostką „rzucane”, którą ulicę teraz robimy!
  P.S „Łosie” i inni tego typu obrońcy włodarzy proszę nie kierować w moją stronę komentarzy tylko proszę komentować Stan Faktyczny tego co w mieście się dzieje.

 3. […] Warto dodać, że w ostatnim jest to kolejne zdarzenie drogowe w tym miejscu. W minioną środę w godzinach wieczornych doszło do wypadku w wyniku, którego do szpitala zabrana została jedna osoba. O szczegółach można przeczytać w osobnym artykule. [LINK] […]

 4. Konecczanka pisze:

  Żądamy zorganizowania konsultacji społecznych odnośnie „ronda kauflandzkiego”!

 5. Starless pisze:

  Były tam rok temu jeszcze znaki STOP, kto do chole…y je usunął i po co!?!?!? Od tego momentu się zaczęło…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *