REKLAMA

Z kadry Polski do KSSPR-u! Hit transferowy w Końskich

Zawodnik kadry narodowej mężczyzn U20 dołącza do KSSPR Końskie. Mowa o skrzydłowym Kacprze Olczyku. Klub poinformował właśnie o dokonaniu transferu definitywnego.

REKLAMA

Do KSSPR Końskie na zasadzie transferu definitywnego dołączył właśnie 19-letni reprezentant kadry narodowej U20 Kacper Olczyk. Ten utalentowany skrzydłowy będzie wzmocnieniem naszych pierwszoligowców. Kacper Olczyk to Mistrz Polski Juniorów, wychowanek KS VIVE Kielce, tegoroczny absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kielcach, zwycięzca SMS CUP, król strzelców podczas Mistrzostw Polski Juniorów. Obecnie Kacper wraz z reprezentacją Polski walczy na Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn U20 w Słowenii!

Statystyki: 

REKLAMA

Kacper Olczyk w Mistrzostwach Polski Juniorów zdobył komplet medali: Złoto na MPJM 2021/2022; Brąz MPJM 2022/2023; Srebro MPJM 2023/2024 i srebro Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.

Przypomnijmy, że w minionym sezonie nasi szczypiorniści zdobyli wysokie trzecie miejsce I Ligi gr. D ZPRP i jednocześnie stali się najlepszym pierwszoligowym zespołem z woj. świętokrzyskiego. Start sezonu 2024/2025 zaplanowany jest na 14/15 września 2024. Wtedy to Kacper Olczyk najpewniej doczeka się debiutu w barwach koneckiego klubu.

REKLAMA

4 thoughts on “Z kadry Polski do KSSPR-u! Hit transferowy w Końskich

 1. LUTEK pisze:

  Ta walczy na ME . biorą tam wpi..pl ,aż furczy.

  • LUTKOWY pisze:

   przynajmniej grają i próbują coś osiągnąć w życiu, w przeciwieństwie do ciebie mają szansę, bo tobie pozostały już tylko browar, tv, frustracja, tchórzostwo, kompleksy i hejt innych, jakie twoje życie takie i komentarze. Przykro rano patrzeć w lustro? zmień nastawienie do siebie, to zmienisz do innych, chyba że już za późno to wiesz co zrobić

  • ciekawy pisze:

   dobra LUTEK, to dawaj tu wszystkim teraz co ty osiągnąłeś, chwal się, jak się nie zmieści w jednym komentarzu to napisz drugi, czekamy wszyscy

 2. ziutek pisze:

  ojej, no i?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *