REKLAMA

Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim 2022! Prośba koneckich radnych

Trwa głosowanie na zadania do Budżetu Obywatelskiego na rok 2022. Przeznaczone na nie będzie 300 tysięcy złotych. Koneccy radni Paweł Pisiałek oraz Zbigniew Kowalczyk wysuwają prośbę o oddanie głosu na konkretne przedsięwzięcie.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe z archiwum TKN24.PL

Zadania będą realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Końskie na 2022 rok. Radny Rady Miejskiej Paweł Pisiałek wraz z przewodniczącym Rady Powiatu Zbigniewem Kowalczykiem wychodzą do Konecczan z prośbą o oddanie głosu na konkretny projekt, a chodzi o „Rozbudowę placu rekreacyjno-sportowego o urządzenia i elementy zabawowe dla najmłodszych w Końskich na osiedlu Warszawska”.

„Projekt jest kontynuacją inwestycji z lat poprzednich i zakłada rozbudowę istniejącego już obecnie placu rekreacyjno-sportowego (…) Zamontowane zostaną m. in.: huśtawki, karuzele oraz zestaw zabawowy” – opisuje Pisiałek.

REKLAMA

Teren placu ma zostać odpowiednio zabezpieczony poprzez przygotowanie odpowiedniego podłoża i montaż ogrodzenia. Projekt zakłada integrację społeczną, aktywność fizyczną i edukację poprzez zabawę.

„Jako Radny Rady Miejskiej w Końskich wraz z kolegą Zbigniewem Kowalczykiem – Przewodniczącym Rady Powiatu, uprzejmie prosimy Państwa o poparcie tej inwestycji!” – pisze Paweł Pisiałek zaznaczając, że jest to jedyne przedsięwzięcie, które może zostać zrealizowane na terenie naszego miasta.

Poniżej znajduje się lista zgłoszonych projektów:

  • Modernizacja placu zabaw przy ul. Górniczej 1 w Nieświniu.
  • Ogrodzenie placu rekreacyjno-sportowego w Wincentowie wraz z doposażeniem placu zabaw.
  • Budowa boiska wielofunkcyjnego z funkcją kortu tenisowego na terenie miejscowości Piła.
  • Rozbudowa placu rekreacyjno-sportowego o urządzenia i elementy zabawowe dla najmłodszych w Końskich na Osiedlu Warszawska.

Głosować na zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2022 mogą Państwo poprzez stronę internetową TUTAJ, drogą pocztową na adres Magistratu lub osobiście w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Końskie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *