REKLAMA

Zapełnione plaże i ścisk na alejkach. Tak wyglądał weekend w Sielpi [wideo, zdjęcia]

Wielu turystów nie tylko z regionu, ale i z całej Polski jako miejsce wakacyjnego wypoczynku wybiera Sielpię. Bardzo widoczne było to podczas minionego weekendu. W niedzielne popołudnie odwiedziliśmy zalew z naszą kamerą. Zarówno na plażach jak i na alejkach przebywały tłumy ludzi. Zobaczycie to w załączonym poniżej materiale wideo.

REKLAMA

O tłumach spędzających wakacje w Sielpi mogli się przekonać nawet przejezdni stojąc w korku przed miejscowością, zerkając przez szybę samochodu na pełne plaże czy mijając dziesiątki aut zaparkowanych na trawie przy ulicy. Wielu kierowców przyjeżdżających na wypoczynek miało problem ze znalezieniem miejsca parkingowego.

Plaże były przepełnione, trudne było znalezienie swojego miejsca na piasku. Znalazło się także wiele osób zażywających kąpieli oraz pływających na rowerkach wodnych. Nad bezpieczeństwem czuwali ratownicy, a nieopodal policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich prowadzili akcję profilaktyczną, o której więcej przeczytacie u nas już wkrótce.

REKLAMA

Na alejkach był duży ścisk, urlopowicze chętnie wychodzili do lokalnych restauracji i barów, w których niekiedy brakowało miejsc. Zainteresowanie było także gokartami, elektrycznymi skuterami oraz bazarami z upominkami i zabawkami dla dzieci.

Zdjęcia (Kamil Olesiński):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *