REKLAMA

Zaprezentuj swój talent i wygraj nagrody

Wójt gminy Gowarczów zaprasza dzieci i młodzież z terenu gminy Gowarczów do udziału w „V Gminnym Przeglądzie Form Artystycznych i Sportowych”, który w tym roku nosi nazwę „Utalentowani młodzi”.

REKLAMA

Prezentacje mogą obejmować różne formy działań artystycznych: śpiew, gra na instrumencie, praca plastyczna, ciekawa gra plenerowa, wyczyn sportowy, prezentacja taneczna, literacka i wszelkie inne formy.

REKLAMA

„Bardzo mile widziane będą polskie akcenty. Warto zainspirować się naszymi rodakami i pokazać, jakie talenty skrywacie. Swoje zainteresowania przedstawcie w formie zdjęcia lub filmiku i prześlijcie na adres mailowy: [email protected] lub w wiadomości na Facebooku lub Instagramie CKiAL-u” – mówi Elwira Sibiga-Gärtner, dyrektor Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej.

Podsumowanie „V Gminnego Przeglądu Form Artystycznych i Sportowych” odbędzie się w sobotę 28 maja przy budynku Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie, gdzie zorganizowany zostanie „Dzień Rodziny”. Ponadto będzie można obejrzeć wystawę plenerową z okazji „Dnia Mamy”, którą przygotowali uczestnicy zajęć kreatywnych, a także posłuchać dedykacji muzycznych. Nie zabraknie również niespodzianek przygotowanych przez organizatorów.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *