REKLAMA

Zawodnicy Koneckiego Klubu Karate z medalami w Wieliczce [zdjęcia]

W sobotę rozegrano Mistrzostwa Makroregionu Południowego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Wieliczce. W turnieju udział wzięli zawodnicy z Koneckiego Klubu Karate Kyokushin.

REKLAMA

Zawody miały się pierwotnie odbyć w Krakowie, jednak ze względu na pandemię koronawirusa w ostatniej chwili zostały przeniesione do Wieliczki. Konecki Klub Karate reprezentowało siedmioro zawodników a pięcioro z nich zajęło miejsca punktowane.

REKLAMA

Podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Wiktor Płodzik zdobył pierwsze miejsce w kategorii do 60 kg chłopców, natomiast Natalia Cieszkowska i Zofia Kozielska rywalizowały w kategorii powyżej 50 kg dziewcząt. W walce finałowej Zosia musiała uznać wyższość Natalii. W sumie dwa złote i jeden srebrny medal dały pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.

Dobrze również spisali się juniorzy młodsi – Martyn Białecka zdobyła złoty medal w kategorii ciężkiej juniorek młodszych, natomiast Jakub Owczarek triumfował w kategorii ciężkiej juniorów młodszych.

Zdjęcia (archiwum klubu):

REKLAMA

One thought on “Zawodnicy Koneckiego Klubu Karate z medalami w Wieliczce [zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *