REKLAMA

Zbliża się V edycja Koneckiego Motopikniku

W niedzielę 24 września na stadionie OSiR przy ulicy Maratońskiej w Końskich trwać będzie V Konecki Motopiknik, czyli prawdziwy raj dla miłośników motoryzacji. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia od właścicieli ciekawych pojazdów, tych czterokołowych, ale też jednośladów. Jest to największa tego typu impreza w naszym regionie.

REKLAMA

Konecki Motopiknik to ponad 200 wyselekcjonowanych pojazdów, strefa tuningu, pokazy driftu, ale też mnóstwo klasyków, aut sportowych i OEM+. Organizatorzy zapowiadają strefy gastronomiczne, zabawy oraz konkursy dla publiczności i zlotowiczów oraz nagrody dla topowych projektów pojazdów. Wszystko to już 24 września w godzinach 11:00 – 17:00 na terenie stadionu OSiR w Końskich.

Wydarzenie w poprzednich latach było imprezą z celem charytatywnym. W tym roku ma być podobnie, lecz o szczegółach organizatorzy poinformują przed startem pikniku.

REKLAMA

Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem e-mail: [email protected]. Uczestnicy muszą przesłać trzy zdjęcia pojazdu, wstawić krótki opis modyfikacji oraz imię i nazwisko, numer telefonu i numer rejestracyjny.

Właściciele firm pragnący wspomóc lub wystawić się na imprezie, proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 609-191-714 lub wysłanie wiadomości na e-mail: [email protected].

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *