REKLAMA

Zebrali ponad 6,5 tysiąca złotych dla Igorka podczas Motopikniku

IV edycja Koneckiego Motopikniku (relacja TUTAJ) miała miejsce w minioną niedzielę i jak co roku miała też cel charytatywny. Tym razem organizatorzy zbierali pieniądze na rzecz Igorka Polakowskiego z gminy Stąporków, który cierpi na szereg schorzeń. Wiemy już, że udało im się zgromadzić dokładnie 6554 złote. 

REKLAMA

„Podczas Koneckiego Motopikniku zbieraliśmy datki dla Igora Polakowskiego, 6 letniego chorego chłopca z naszego powiatu. Wraz z ekipą drifterów zorganizowaliśmy charytatywne drift-taxi, nasi bliscy przygotowali dla Was masę ciast i słodkości, mogliście także na scenie wylicytować kilka usług i voucherów. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy mieli w tym swój udział” – napisali przedstawiciele grupy Konecki Motopiknik na swoim fanpage’u.

REKLAMA

Igor Polakowski to mieszkaniec gminy Stąporków. Cierpi na wadyośrodkowego układu nerwowego, schizencefalię, wodogłowię, a także mózgowe porażenie dziecięce. Ekipie Motopikniku udało się zebrać na leczenie chłopca dokładnie 6554 złote, a środki trafiły już na konto fundacji, która opiekuje się chłopcem. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby także wspomóc Igorka może to zrobić przekazują darowiznę – TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *