REKLAMA

Zespół Marka Werensa podbił serca publiczności w MGDK w Końskich! [wideo, zdjęcia]

W miniony piątek w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich odbył się kolejny, szósty koncert z cyklu „Gramy na żywo z Radiem Kielce”. Tym razem na deskach sali koncertowej „Egipcjanki” stanął Marek Werens Band. Artysta wraz z zespołem prezentował głównie swoje nowe utwory, ale nie zabrakło także starszych, dobrze znanych piosenek.

REKLAMA

Jak informuje dyrektor MGDK w Końskich Piotr Salata, dzięki współpracy z radiem wykonawcy prezentujący się w Końskich później są gośćmi audycji Pawła Solarza „Made in Kielce”. Cały koncert jest nagrywany, a jego fragmenty prezentowane są w radiu.

Podczas piątkowego koncertu publiczność spisała się na medal. A stało się tak za sprawą dużej grupy młodzieży, która kibicowała zespołowi nie tylko brawami i śpiewem. Kilku młodych mężczyzn przybyło na koncert w białych koszulkach z literami tworzącymi imię MAREK! To bardzo podobało się zarówno muzykom, jak i gościom domu kultury. Warto także dodać, że frekwencja na wydarzeniu była bardzo duża – wszystkie wolne miejsca siedzące zostały zapełnione.

REKLAMA

Marek Werens Band zagrał w składzie: Marek Werens, Sebastian Werens, Zbigniew Werens, Kamila Musiał, Anna Pasieka, Sławek Radzimiński, Damian Gola oraz gościnnie grająca na saksofonie Irmina Staromłyńska. Od pierwszego utworu Markowi Werensowi udało się nawiązać z publicznością znakomity kontakt, co objawiało się wspólnym śpiewaniem jego piosenek i klaskaniem w rytm. Doskonale bawili się między innymi burmistrz miasta i gminy Końskie Krzysztof Obratański wraz z żoną oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Słoka.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, a o kolejnych koncertach z cyklu „Gramy na żywo z Radiem Kielce” będziemy Was informować na bieżąco.

Zdjęcia (MGDK Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *