REKLAMA

Zobaczcie najchętniej oglądane wideo w 2018 roku [wideo]

Koniec roku i początek nowego to zawsze czas podsumowań. Sprawdziliśmy dla Was jakie materiały wideo stworzone przez redakcję tkn24.pl były najchętniej oglądane w 2018 roku. 

REKLAMA

Zaczynamy od piątego miejsca. To relacja z charytatywnego koncertu Rap Lokal, na którym zaprezentowali się znani raperzy Małach i Rufuz (całość znajdziecie TUTAJ). Wideo w naszym kanale YouTube obejrzano ponad 19 tysięcy razy.

Czwarte miejsce to wideo opowiadające o egzaminach gimnazjalnych z języka obcego (TUTAJ). Obejrzało je 23 tysiące osób. Miejsce na najniższym stopniu podium także przypada materiałowi dotyczącemu egzaminom gimnazjalnym. Trzecie miejsce to wideo o tym, że część humanistyczna była łatwa (TUTAJ) – materiał obejrzało 29 tysięcy osób.

REKLAMA

Druga pozycja to tragiczna informacja – wideo opublikowane ku przestrodze ze śmiertelnego wypadku na krzyżówkach rudzkich (TUTAJ) obejrzało 71 tysięcy osób.

I w końcu najchętniej oglądanym materiałem wideo w naszym kanale YouTube był wywiad z Maćkiem Kiełbowskim, koneckim uczestnikiem show „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Rozmowę obejrzało już blisko 120 tysięcy osób! Znajdziecie ją TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *