REKLAMA

Zobaczcie wiosenną wystawę 'Nasyceni kolorem’ z CKiAL Gowarczów [wideo, zdjęcia]

Podopieczni pracowni plastycznej Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie z okazji nadejścia wiosny przygotowali wystawę pt. „Nasyceni kolorem”.

REKLAMA

„Ta wystawa to prace dzieci i młodzieży działających na co dzień w CKiAL w pracowni plastycznej pod okiem pani Małgorzaty Gałązki to „Nasyceni kolorem” – taki jest jej tytuł. Powstała na ciepłe, wiosenne dni i jest ona dostępna teraz na razie online” – mówi nam Małgorzata Żurawska, instruktor CKiAL Gowarczów.

Małgorzata Żurawska przyznaje, że jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli, to prace zostaną wystawione najprawdopodobniej przy okazji realizacji projektu „ZaPLANujMY”, który obecnie ma na celu zebranie informacji dotyczących potrzeb kulturalnych mieszkańców gminy Gowarczów (więcej o tym projekcie TUTAJ).

REKLAMA

„W centrum kultury pracownia plastyczna jest takim bardzo mocnym elementem. Dosyć często pojawiają nam się tutaj nie tylko dzieci, które chętnie malują, robią prace świąteczne i biorą udział w konkursach, które organizujemy” – przyznaje Małgorzata Żurawska.

Instruktorzy CKiAL w Gowarczowie zapowiadają, że po okresie wielkanocnym dzieci i młodzież z pracowni plastycznej rozpoczną przygotowywanie kolejnych dzieł, które również wkrótce utworzą piękną wystawę.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *