Młodzi karatecy wracają z Sandomierza z medalami [zdjęcia]

W niedzielę (17.04) odbył się Ogólnopolski Turniej Karate w Sandomierzu.  Do rywalizacji stanęli również reprezentanci naszego regionu, którzy wywalczyli bardzo dobre lokaty.

Medale dla karateków z Niekłania (2)

Młodzi karatecy z SKSW z medalami

W niedzielnych zawodach wystartowało 192 zawodników z 16 klubów. Nasz region reprezentowali zawodnicy z Koneckiego Klubu Karate Kyokushin oraz czworo zawodników z sekcji w Niekłaniu Wielkim, którzy na co dzień trenują w Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin – Karate” pod okiem sensei Zbigniewa Zaborka.

Dla klubu Mateusza Garbacza medale zdobyli:

1 miejsca – Jakub Owczarek, Kamila Sapieja, Oliwia Małecka
2 miejsca – Amelia Łyczek, Olgierd Kozielski
3 miejsca – Gabrysia Łyczek, Mikołaj Głogowski, Sebastian Płodzik, Jakub Kosierkiewicz, Adam Skwara, Karolina Płodzik

Natomiast z klubu SKSW I miejsce wywalczył Szymon Zych, II miejsca wywalczyli Dawid Skwarek i Zuzia Kwiecień, III miejsce Julia Domagała. Zawodnicy SKSW wywalczyli łącznie 13 medali (6 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe) na 13 startujących.

Zdjęcia: Konecki Klub Karate Kyokushin, SKSW ,,Kyokushin – Karate”