REKLAMA

Trwa Motoserce w Końskich. O 16 parada i pokaz Super Enduro

Od samego rana w Końskich trwa ‚Motoserce’. To impreza organizowana przez motocyklistów dla wszystkich mieszkańców, a jej głównym celem jest uzbieranie jak największej ilości krwi. 

REKLAMA

‚Motoserce’ w Końskich organizuje klub motocyklowy ‚Czarna Flota’ z Prezydentem Mirosławem Motylem na czele –„Udało się zebrać krew od około 40 osób i to jest najważniejsze. Póki co dopiero startujemy, zapraszamy Państwa na koncert do Parku Miejskiego, o 16:00 ruszy parada motocyklowa, a o 16:30 będzie pokaz Super Enduro na terenach naprzeciwko Urzędu Miasta w Końskich” – mówi nam prezydent Czarnej Floty.

REKLAMA

Krew będzie zbierana jeszcze przez do około godziny 14:00. Na scenie w parku występują zaś zespoły: Milky Band, BrainWashed, Sufler i Coverrica. W imprezie udział wzięli przedstawiciele samorządów wspierających akcję: burmistrz Końskich Krzysztof Obratański, wiceburmistrz Krzysztof Jasiński oraz naczelnik ze Starostwa Powiatowego Krzysztof Stachera.

Parada motocyklowa, która wyruszy z parku o 16:00 przejedzie ulicami: Armii Krajowej, Koneckich Odlewników, Piłsudskiego, a zakończy się przy UMiG Końskie (ul. Partyzantów). Tuż po paradzie w tym samymi miejscu rozpocznie się pokaz Super Enduro.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *