REKLAMA

Członkowie DPS w Rudzie Pilczyckiej mówili o miłości [zdjęcia]

W ostatni czwartek Dom Pomocy Społecznej „Etola” w Rudzie Pilczyckiej gościł zespoły z zaprzyjaźnionych ośrodków, między innymi z Kielc, Końskich, Stąporkowa i Włoszczowy.

REKLAMA

Źródło: Starostwo Powiatowe w Końskich

Pałacowe Spotkania Artystyczne wpisały się już na stałe w kalendarz działań organizowanych przez tę placówkę. Dyrektor Zofia Zięba powitała zaproszonych gości, a uroczystego otwarcia imprezy dokonał starosta konecki Grzegorz Piec w towarzystwie Urszuli Przygodzkiej – dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Końskich. Po części oficjalnej na scenie występowały kolejno zespoły artystyczne prezentując programy, których motywem przewodnim była miłość.

Utwory muzyczne i skecze kabaretowe przedstawiały różnorodne oblicza tego uczucia. Artyści-amatorzy odgrywali swoje role z wielkim zaangażowaniem. Oprócz występów na scenie, uczestniczące placówki prezentowały swój dorobek z zakresu sztuk plastycznych i rzemiosła artystycznego. Gospodarze nie tylko zadbali o piękną oprawę scenograficzną, ale również przygotowali poczęstunek dla wszystkich uczestników spotkania.

REKLAMA

Impreza przebiegała w wesołej atmosferze letniego pikniku.

Zdjęcia (Starostwo Powiatowe w Końskich):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *