REKLAMA

Dzień Dziecka w Smykowie z Myszką Miki [wideo, zdjęcia]

W poniedziałek podopieczni Przedszkola w Smykowie nieco wcześniej rozpoczęły świętowanie Dnia Dziecka. Specjalnie dla nich Stowarzyszenie ImperActive zorganizowało wiele gier, zabaw i atrakcji na świeżym powietrzu.

REKLAMA

Podczas wydarzenia najmłodsi mogli bawić się na dmuchanej zjeżdżalni oraz torze przeszkód czy potrenować robienie ogromnych baniek mydlanych i różnych przedmiotów z baloników. Specjalnie dla nich była też wata cukrowa i popcorn. Atrakcją były także zdjęcia, które zapewniła „Popstrykane Fotobudka”. Dzieci mogły także porozmawiać i pobawić się z pluszowym misiem i Myszką Miki!

Przy organizacji Dnia Dziecka dla smykowskich przedszkolaków pomogła dyrekcja placówki z dyrektor Dorotą Kołodziejczyk na czele, Rada Rodziców oraz Urząd Gminy w Smykowie. Podczas wydarzenia obecni byli przedstawiciele samorządu – wójt Jarosław Pawelec i wicewójt Jerzy Duda.

REKLAMA

Na placu przed Przedszkolem w Smykowie w poniedziałek było bardzo dużo radości i dziecięcych uśmiechów, co możecie zobaczyć na załączonych poniżej zdjęciach, do czego serdecznie zachęcamy.

Zdjęcia (Stowarzyszenie ImperActive):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *