REKLAMA

Uczniowie dla dzieci. Akcja SOSW w Baryczy

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Baryczy przygotowali specjalną akcję dla dzieci przebywających w szpitalu w Kielcach. By umilić im czas wykonali specjalne poduszki. 

REKLAMA

Każde dziecko zasługuje na miłość, uwagę i poczucie bezpieczeństwa. Bywają jednak trudne momenty w życiu niektórych z nich. W takiej właśnie sytuacji znalazły się dzieci z II Oddziału Klinicznego w Kielcach, które ten szczególny dzień będą spędzać w szpitalnych murach. Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Baryczy pragnąc aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i być jego częścią przygotowali specjalną akcję.

REKLAMA

Aby wnieść promyk radości i nadziei, przygotowali pod opieką nauczycieli prezenty w postaci kolorowych poduszek z dedykacją szybkiego powrotu do zdrowia. W ten sposób uczniowie dali wyraz swojej empatii, pragnąc umilić małym pacjentom ten wyjątkowy dzień. Wzruszającą chwilę pomogły zorganizować nauczycielki: Teresa Korbecka, Maria Domagała, Aleksandra Piwowarczyk oraz Agnieszka Patynowska.

Zdjęcia (SOSW w Baryczy):

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *