REKLAMA

Kolizja na ulicy Staszica w Końskich

Przed godziną 15:00 na skrzyżowaniu ulic Staszica i Ceramicznej w Końskich doszło do kolizji z udziałem dwóch aut osobowych. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń. 

REKLAMA

Foto: Koneckie Patrole / Wiktor Kwaskowicz

„Dziś około godziny 14:00 na skrzyżowaniu ulic Staszica i Ceramicznej kierująca pojazdem marki Daewoo nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego jej pojazdu marki Mercedes. Następnie skręciła kierownicą i uderzyła w kolejny pojazd marki Volvo, który był w trakcie manewru skrętu w lewo. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Kierująca daewoo lanosem została ukarana mandatem karnym. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

REKLAMA
REKLAMA

2 thoughts on “Kolizja na ulicy Staszica w Końskich

  1. Widziałem skutki kolizji. Miejsce jest niebezpieczne. Dobrze, że obniżono żywopłot polepszając widoczność. Pozostaje problem z pieszymi, którzy idąc skrótem do pracy przechodzą w tym miejscu przez jezdnie. Nie ma pasów i przerwy w żywopłocie umożliwiającej wejście na chodnik. Kolejny problem to pseudo ścieżka rowerowa. Mało kto wie, jak jechać w tym miejscu, skoro chodnik jest przygotowany i podzielony na pas rowerowy i pieszy a jednocześnie przy szkole jest znak końca ścieżki. Takie kolizje powinny dać do myślenia i spowodować pozytywne zmiany,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *