REKLAMA

Kronika policyjna: Oszustwa internetowe i kradzieże

Dziś w kronice policyjnej TKN24 o oszustwach podczas zakupów internetowych oraz kradzieżach w trzech gminach powiatu koneckiego.

REKLAMA

policja

Zdjęcie poglądowe.

Jakiś czas temu mieszkanka Stąporkowa na jednym z portali internetowych zakupiła telefon. Po przelaniu pieniędzy w kwocie 930 złotych nie otrzymała towaru, a kontakt ze sprzedającym został zerwany.

REKLAMA

Niecały tydzień temu z terenu jednego z lokali gastronomicznych w Sielpi Wielkiej nieznany sprawca ukradł trzy parasole ogrodowe. Wartość strat została oszacowana na kwotę 2400 złotych.

Niedawno 20-latka z Końskich za pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych zakupiła telefon komórkowy za kwotę 200 złotych. Kobieta wpłaciła pieniądze na konto sprzedającego, jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymała telefonu, a kontakt ze sprzedającym się urwał.

Parę dni temu w rejonie targu miejskiego w Radoszycach, nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę 31-latki, dokonał z jej torebki kradzieży portfela wraz z pieniędzmi w kwocie 500 zł oraz złotego łańcuszka. Kobieta oszacowała wartość strat na łączną kwotę ponad 1000 złotych.

Niewiele ponad tydzień temu mieszkaniec Stąporkowa, za pośrednictwem internetowego sklepu, zakupił kartę sieciową za kwotę ponad 280 złotych, lecz zakupionego towaru nie otrzymał.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *