KSSPR przegrywa sparing z Anilaną

W ubiegły weekend KSSPR Końskie rywalizowało w turnieju noworocznym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zawodnicy Michała Przybylskiego zajęli tam drugie miejsce po dobrej grze. Wczoraj mierzyli się z Anilaną Łódź i doznali porażki.

Spotkanie z Anilaną w piątkowy wieczór w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich śledziła spora grupa fanów. Mecz był typowo towarzyski, a szkoleniowcy podczas niego dokonywali wielu zmian –„Zawodnicy byli po bardzo wyczerpującym czwartkowym treningu siłowym, a i tak na boisku spisywali się genialnie. W mojej opinii dali z siebie 120%” – mówi Andrzej Kos, prezes KSSPR Końskie.

Konie pierwszą połowę rozegrały w silnym, ligowym składzie i po 30 minutach prowadzili 15:12. Druga odsłona to wiele rotacji w składach obu drużyn i ostatecznie cały mecz wygrała Anilana – 27:32.

Już zupełnie treningowo rozegrano także trzecią „tercję” i ona także padła łupem graczy z Łodzi. W środę zawodnicy KSSPR-u zmierzą się na wyjeździe z UJK Kielce.