REKLAMA

Kto zostanie prezesem Neptuna Końskie?

Już w środę 8 stycznia w Urzędzie Miasta i Gminy w Końskich o godzinie 17:00 rozpocznie się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Neptuna Końskie. Będzie to kolejna próba wyboru nowego prezesa zarządu klubu po tym jak od dłuższego czasu funkcji tej nie chce już pełnić wieloletni prezes Grzegorz Telka. 

REKLAMA

Czy Grzegorz Telka dalej będzie pełnił funkcję prezesa Neptuna Końskie?

Przypomnijmy, że w lipcu warunkowo na stanowisko tymczasowego prezesa po raz kolejny powołano Telkę. Ten cytując klasyka „nie chciał, ale musiał” przyjąć tę propozycję, ponieważ inny zainteresowanych do przejęcia sterów w klubie nie było. Wtedy postanowiono, że w styczniu 2020 roku dojdzie do nadzwyczajnego walnego zgromadzenia i na nim wybrany zostanie nowy zarząd. Kilka dni temu dowiedzieliśmy, że działacze zbiorą się w Urzędzie Miasta i Gminy w Końskich w środę 8 stycznia o godzinie 17:00.

Co zadzieje się podczas spotkania? To duża niewiadoma. Przez pół roku trwały poszukiwania nowego prezesa i tak naprawdę nowego zarządu, który mógłby dalej prowadzić działania koneckiego klubu piłkarskiego. Z kuluarów wiemy, że chętnych ponownie nie ma zbyt wielu, ale i sam Grzegorz Telka raczej nie będzie zainteresowany dalszą prezesurą. Jego zastępca Paweł Mazurowicz – również nie. Na horyzoncie pojawia się nazwisko chyba tylko jednej osoby, która mogłaby ich zastąpić. Mowa u o Piotrze Bocheńskim, który do listopada pełnił funkcję prezesa KSSPR Końskie, a sam nigdy nie ukrywał, że bliżej niż do piłki ręcznej mu do piłki nożnej. To jednak tylko spekulacje i być może w środę pojawią się zupełnie inne osoby zainteresowane prezesurą. Na pewno do tematu powrócimy w najbliższych dniach.

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Kto zostanie prezesem Neptuna Końskie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *