REKLAMA

Michał Cichocki z nową pracą

Były burmistrz Końskich Michał Cichocki nie przestaje funkcjonować w samorządzie. Od kilku dni jest pracownikiem Urzędu Miasta i Gminy Daleszyce odpowiedzialnym za inwestycje. Wcześniej pracował w Urzędzie Marszałkowskim w Kielcach. 

REKLAMA

W Urzędzie Marszałkowskim od czasu wyborów samorządowych w 2018 roku trwa wymiana kadry dyrektorskiej i kierowniczej. Cichocki związany od wielu lat z Platformą Obywatelską mógł spodziewać się, że w pewnym momencie będzie musiał odejść ze stanowiska dyrektora departamentu infrastruktury.

REKLAMA

Z dotychczasowego miejsca pracy odszedł jednak za porozumieniem stron by pełnić funkcję szefa Wydziału Inwestycji w Urzędzie Miasta i Gminy Daleszyce.

Dodajmy, że Cichocki jest obecnie radnym powiatowym i liderem lokalnego ugrupowania Porozumienie Samorządowe TKN.

Były burmistrz Końskich na swoim profilu facebookowym skomentował zmiany w swoim życiu zawodowym:

-Składam serdeczne podziękowania Agacie Binkowskiej, Adamowi Jarubasowi, Janowi Maćkowiakowi za zaufanie i powierzenie mi zadań związanych z realizacją Ustawy o publicznym transporcie zbiorowym i kierowanie Departamentem Infrastruktury, dziękuję za to, że wspólnie z moimi współpracownikami mogłem uczestniczyć w procesie rozwoju Województwa Świętokrzyskiego. Jestem zaszczycony, że mogłem poznać tak wielu wspaniałych ludzi i pracować z nimi.
Tego dnia, gdy przestaję być już pracownikiem Urzędu Marszałkowskiego i elementem wspaniałego, zgranego zespołu, pragnę wszystkim podziękować, szczególne moim koleżankom i kolegom z Departamentu Transportu i Komunikacji z którymi miałam zaszczyt pracować przez ostatnie kilka lat. Dziękuję za wzruszające pożegnanie i niespodzianki jakie mi sprawiliście.
Dziękuję przełożonym Andrzejowi Bętkowskiemu i Mariuszowi Goskowi za współpracę i ułatwienie przejścia do nowej pracy. Przede mną nowe wyzwania i mam nadzieję, że postawione przez Burmistrza Dariusza Meresińskiego, zadania inwestycyjne zostaną sprawnie zrealizowane – napisał Michał Cichocki.

REKLAMA

One thought on “Michał Cichocki z nową pracą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *