Neptun przegrywa. Dwa gole Armaty [zdjęcia]

Neptun Końskie świetnie rozpoczął mecz wyjazdowy z Czarnymi Połaniec, ale niestety później było już tylko gorzej, a ostatecznie podopieczni trenera Jarosława Komisarskiego przegrali 4:2. Obie bramki dla koneckiego zespołu zdobył doświadczony Karol Armata.

Neptun prowadził od pierwszej minuty po bramce Karola Armaty aż do 43′ minuty spotkania, kiedy to gospodarze wyrównali. Po przerwie swoją przewagę Czarni potwierdzili zdobyciem trzech goli. Żółto-niebiescy poderwali się w końcówce do odrabiania strat i dopiero w 90′ minucie ponownie Karol Armata wpisał się na listę strzelców ustalając wynik na 4:2.

Czarni Połaniec – Neptun Końskie 4:2 (1:1)
Neptun Końskie:
Herda, Markowicz, Zacharski, Sierszyński, Kwiecień, Słaby, Armata, Wojna, Kotarzewski, Skoczylas, Dajer. Ławka: Kowalski, Milcarz, Pilarski, Sroka, Sztandera, Urban, Pach
Gole: Armata 2 – Neptun; Meszek, Gębalski 2, Mucha – Czarni Połaniec

Za tydzień (niedziela, godzina 17:30) konecczanie u siebie podejmą Naprzód Jędrzejów.