REKLAMA

Neptun przegrywa na start przygotowań do nowego sezonu! [zdjęcia]

Kibice z Końskich niestety nie zobaczą zawodników Neptuna na własnym boisku podczas przygotowań do sezonu 2020/2021, ponieważ konecki klub wszystkie mecze rozegra na wyjeździe. Piłkarze Jarosława Komisarskiego rozpoczęli je dziś i niestety w pierwszym pojedynku wysoko przegrali z Ceramiką Paradyż. 

REKLAMA

Konecczanie po epidemii wrócili do treningów w połowie maja. Wiadomo, że sezon w IV lidze rozpocznie się prawdopodobnie w weekend 18/19 lipca. Do tego czasu piłkarze MKS-u rozegrają pięć meczów testowych oraz jeden w Pucharze Polski.

REKLAMA

W sobotę zawodnicy Jarosława Komisarskiego zagrali w Paradyżu z miejscową Ceramiką w następującym składzie: Herda, Wojna, Skalski, Skoczylas, Sierszyński, Armata, Zacharski, Dajer, Kwiecień, Kotarzewski, Pach. Rezerwowi: Sztandera, Pilarski, Milcarz, Sroka, Urban.

Dla podopiecznych Jarosława Komisarskiego był to typowy test-mecz i sprawdzian kondycyjny. Już do przerwy konecczanie przegrywali 3:0. W pierwszych 45 minutach Patryk Kwiecień nie wykorzystał rzutu karnego. W drugiej odsłonie wynik się nie zmienił.

Poniżej prezentujemy listę kolejnych meczów, które Neptun rozegra w najbliższych tygodniach:

20.06 (sobota) z Gerlachem Drzewica godz 15.00
24.06 (środa) z Ceramiką Opoczno godz 17.00
4.07 (sobota) z Szydłowianką Szydłowiec godz 11.00
11.07 (sobota) z Prochem Pionki o godz 12.00

Z kolei 27 czerwca o godzinie 17:00 żółto-niebiescy rozegrają mecz pucharowy – również na wyjeździe. Będzie to starcie w ramach 5 rundy Okręgowego Pucharu Polski z Lubrzanką Kajetanów.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *