REKLAMA

Obejrzyjcie pierwszy odcinek projektu metamorfozy Kamila Szlęzaka [wideo, zdjęcia]

Kamil Szlęzak zaprezentował dziś pierwszy, premierowy odcinek z przebiegu programu „Fit and Mobility”. Prezentujemy go poniżej.

REKLAMA

Do projektu Kamil Szlęzak zaprosił czterech młodych mężczyzn, którzy ważą powyżej stu kilogramów i chcą schudnąć. Ułożył im plan żywieniowy oraz treningowy. Program realizowany jest przy współpracy z siłownią Silver Gym w Skarżysku-Kamiennej i salonem urody ISSPA w Końskich. Za zdjęcia i montaż odpowiedzialny jest Bartłomiej Gągolewski.

Pierwszy odcinek przedstawia mężczyzn, którzy dostali się do programu. Ponadto zaprezentowano pierwsze spotkanie uczestników z trenerem, podczas którego ich zważono i zanalizowano ich skład ciała.

REKLAMA

Zapraszamy także na fanpage projektu, na którym Kamil Szlęzak oprócz kulisów projektu przedstawia rozmaite ćwiczenia czy smaczne i zdrowe posiłki, które mogą przydać się każdemu, kto chce schudnąć albo po prostu być bardziej aktywnym – TUTAJ.

Przypominamy, że w projekcie bierze udział także nasz pracownik – Kamil Olesiński. Jego relację po pierwszych dwóch tygodniach diety znajdziecie TUTAJ.

Zdjęcia (Bartłomiej Gągolewski):

REKLAMA

One thought on “Obejrzyjcie pierwszy odcinek projektu metamorfozy Kamila Szlęzaka [wideo, zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *