REKLAMA

Odmieniona Astoria na Andrzejki! [zdjęcia]

Sala Bankietowa Astoria w Końskich zaprasza wszystkich zainteresowanych na zabawę Andrzejkową. To pierwsza taka impreza po remoncie, który przeszedł obiekt. W skutek prac górna sala otrzymała olbrzymi taras, a do dolnej dobudowano dodatkową małą salę, na której może funkcjonować np. strefa swojska z wiejskim stołem czy barman serwujący przepyszne drinki. Szczegóły oferty andrzejkowej znajdziecie poniżej. 

REKLAMA

Nowa, dobudowana sala prezentuje się przepięknie!

Andrzejki w Astorii organizowane są na obu salach. Na dole zagra zespół Prestige Band Michała Augustyniaka, a u góry gości zabawiać będzie znakomita grupa Cramer Band. Organizatorzy w obu przypadkach proponują: 5 dań gorących oraz deser, zimne przekąski, ciasta, owoce, kawę z ekspresu, herbatę, napoje i soki w cenie. Koszt to 135 zł od osoby. Zapisy prowadzone są już telefonicznie: 513 024 059 / 504 240 244.

Warto przyjść i zobaczyć jak prezentuje się odmieniona Astoria. Poniżej na fotografiach możecie Państwo zobaczyć salę dolną oraz dobudowaną do niej nową salkę okolicznościową:

REKLAMA

Nowością jest także wielki, przepiękny taras, który dobudowano do górnej sali. Dzięki temu goście nie mają już konieczności schodzenia na dół przez cały czas trwania imprezy. Taras doskonale widać na zdjęciach z drona. Prezentujemy też wnętrze górnej, kameralnej sali:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *