REKLAMA

Około 150 pływaków rywalizowało w Końskich [fotorelacja]

W niedzielę na Pływalni Miejskiej w Końskich miała miejsce bardzo duża impreza sportowa – druga runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. U nas znajdziecie fotorelację z tego wydarzenia oraz wyniki koneckich zawodników. 

REKLAMA

W zawodach udział wzięło w sumie 150 pływaków z 11 klubów takich jak: KS KSZO Ostrowiec Św, LKS Delfin Połaniec, MUKP Korona-Swim Kielce, MUKP Orka MOSiR Kielce, MUKS FOKA Sandomierz, MUKS UNIA Busko Zdrój, SKP Barakuda Starachowice, SL Salos Cortile Kielce, SSiR Centrum Staszów, Towarzystwo Sportowe w Połańcu, UKS WODNIK Końskie.

REKLAMA

Z naszego wodnika wystartowało 17 zawodników, a poniżej możecie sprawdzić ich wyniki:

Wyniki zawodników Wodnika Końskie:

1. Kobiet 50m grzbietowy:

7 miejsce Chuchrowska Natalia w kat. 13 lat 46.82

8. miejsce Świeboda Natalia w kat. 12 42.80

11. miejsce Świercz Zofia w kat. 12 45.38

2. Mężczyzn 50m grzbietowy:

Kategoria 15 lat i starsi:

9.Skwara Adam Końskie 31.18

11.Świercz Filip 32.68

17.Norberciak Filip 36.63

19.Nowakowski Konrad 38.23

20.Ślusarczyk Kacper Końskie 41.49

21.Głogowski Mikołaj Końskie 45.62

Kategoria 14 lat:

6.Frączyk Krzysztof 42.62

7.Szczypek Paweł 42.71

Kategoria 12 lat

6.Wąsik Kacper 47.34

7. Kosierkiewicz Jakub 47.84

3. Mężczyzn 400m zmienny

Kategoria 15 lat i starsi:

13.Salagierski Mateusz 5:44.70

4. Kobiet 100m klasyczny

Kategoria 13 lat:

8. Chuchrowska Natalia 1:50.22

Kategoria 12 lat:

6. Świeboda Natalia 1:50.49

5. Mężczyzn 100m klasyczny

Kategoria 15 lat i starsi:

12. Szymon Grot 1:16.53

13. Salagierski Mateusz 1:20.74

15. Grot Wojciech 1:22.94

20. Głogowski Mikołaj 1:40.91

Kategoria 14 lat:

5. Szczypek Paweł 1:41.33

Kategoria 12 lat:

4. Wąsik Kacper 1:51.94

5. Kobiet 50 m motylkowy

Kategoria 13 lat:

3. Grzelka Adrianna 41.49

6. Mężczyzn 50 m motylkowy

Kategoria 15 lat i starsi:

7. Grot Szymon 28.60

9. Skwara Adam 29.08

19. Norberciak Filip 35.06

20. Grot Wojciech 35.51

22. Świercz Filip 36.73

7. Kobiet 200 m dowolny

10. Świercz Zofia 3:25.24

8. Mężczyzn 200 m dowolny

Kategoria 15 lat i starsi:

21. Ślusarczyk Kacper 2:59.62

Kategoria 14 lat:

10. Frączyk Krzysztof 3:10.45

Kategoria 12 lat

9. Kosierkiewicz Jakub 3: 44.35

9. Sztafeta kobiet 4 x 100 zmienny

Kategoria 13 lat

3 miejsce skład: Świeboda Natalia, Chuchrowska Natalia, Świercz Zofia, Grzelka Adrianna 6:40.88

10. Sztafeta mężczyzn 4 x 100 zmienny

Kategoria 15 lat i starsi:

6. Świercz Filip, Salagierski Mateusz, Grot Szymon, Skwara Adam 4:40.49

8. Ślusarczyk Kacper, Grot Wojciech, Norberciak Filip, Frączyk Krzysztof 5:45.42

Zdjęcia (Paweł Grot):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *