REKLAMA

Oldboje zagrali w Fałkowie [zdjęcia]

Oldboys Fałków kontra Oldboys Przedbórz w piłce nożnej. Mecz nieco starszych zawodników rozegrany w miniony weekend przyciągnął na stadion gminny w Fałkowie sporą grupę kibiców. To była inicjatywa pełna radości z piłki nożnej, ale i przyjaźni pomiędzy zespołami. Ostatecznie dużo lepsi okazali się przyjezdni zawodnicy.  

REKLAMA

Spotkanie miało miejsce w Fałkowie w sobotę, a jego organizatorem był wieloletni kapitan miejscowego Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Robert Baran. Na spotkanie do obu ekip dotarli byli gracze z różnych zakątków naszego kraju, często tych nawet bardzo odległych.

REKLAMA

Każda akcja przywodziła na myśl wspomnienia z dawnych lat, a poziom na boisku był naprawdę wysoki! Nikomu nic nie wypominając trzeba przyznać, że wiek nie wpłynął na zachowania boiskowe!

Drużyna z Fałkowa grała w składzie: Miskiewicz Paweł, Błoński Wiesław, Leśniewicz Tadeusz, Najmrodzki Tomasz, Stefański Marek, Cuper Bogdan, Majchrzak Robert, Wiśniewski Stanisław, Bajer Mariusz, Świercz Tomasz, Grądziel Arkadiusz, Szymczyk Hubert, Zenka Kazimierz, Baran Robert, Brandebur Tomasz, Pawlik Adam.

Ostatecznie jednak lepsi okazali się przyjezdni z Przedborza, zwyciężając aż 0:5!

Zdjęcia (GLKS Fałków):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *